Kup Walutę Sprzedaj Walutę Kalkulator Korzyści
1. Zarejestruj się
Zarejestruj się
2. Zrób transakcję
Zrób transakcję
3. Dokonaj przelewu
Dokonaj Przelewu


Kim jest liderwalut.pl
 

Internetowy kantor Liderwalut.pl to miejsce stworzone z myślą o Klientach ceniących wygodne i nowoczesne rozwiązania. U nas zawsze wymienisz walutę po najlepszym kursie, swoje pieniądze otrzymasz w kilka minut a to wszystko możesz załatwić nie wychodząc z domu. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dostosować naszą ofertę do jego potrzeb. Jako, że nasz kantor walutowy oferuje wymianę walut przez Internet, zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Nasza oferta
 

Wymiana online jest coraz bardziej powszechną usługą. Naszą ofertę przygotowaliśmy zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorców. Jeżeli spłacasz kredyt i chcesz taniej kupić franki szwajcarskie ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Osoby pracujące za granicą lub wyjeżdzające na wakacje również mogą skorzystać z najlepszego kursu na rynku wymieniając walutę w kantorze internetowy liderwalut.pl Dla przedsiębiorców zarabiających lub rozliczających się w walucie mamy indywidualne oferty wymiany online dostosowane do ich potrzeb.


Zasada działania serwisu
 

Wymiana walut online w Liderwalut.pl nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów. Nie pobieramy opłat i prowizji od zawieranych transakcji wymiany walut. U nas rejestracja i prowadzenie konta jest całkowicie za darmo. W kantorze internetowym Liderwalut najpierw zawierasz transakcję walutową, akceptując najlepszy dla Ciebie kurs wymiany a dopiero następnie przesyłasz środki na rozliczenie transakcji. Możemy więc śmiało powiedzieć, że Liderwalut.pl – internetowy kantor walut to połączenie wygody z dużą oszczędnością czasu i pieniędzy.

Serdecznie zapraszamy!
 

Nie zwlekaj. Zarejestruj się już dziś i zacznij oszczędzać! Zarejestruj się
Ocena Liderwalut.pl według niezależnego serwisu Opineo: 9.4 / 10 (na podstawie 590 opinii naszych klientów)
Facebook
YouTube