Aplikacje mobilne

Kantor internetowy Liderwalut.pl
w Twoim iPhonie i Apple Watch oraz w telefonie z systemem Android

Wymiana walut tam gdzie jesteś

Teraz dostęp do kantoru internetowego Liderwalut.pl masz zawsze przy sobie. Możesz zlecać wymianę walut przez aplikację mobilną w swoim telefonie, w każdym miejscu, w którym jesteś. Intuicyjna obsługa i przejrzysty interfejs aplikacji sprawia, że wymiana walut jest teraz jeszcze łatwiejsza.

  • Kupno waluty
  • Sprzedaż waluty
  • Wymiana waluty

Zawsze aktualne kursy walut

Sprawdź aktualne kursy walut bez konieczności logowania i szukania w Internecie. Dzięki aplikacji mobilnej naszego kantoru online bieżące kursy najważniejszych walut masz nieustannie "pod ręką", w każdym czasie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Podczas korzystania z aplikacji mobilnej kantoru internetowego wymiana danych odbywa się w bezpiecznych połączeniach. Dostęp do aplikacji jest autoryzowany w ten sam sposób jak do głównego Panelu Klienta w naszym ekantorze.

Bezpieczne połączenie internetowe

Szyfrowana baza danych

Uwierzytelnianie aplikacji

Autoryzacja użytkowników

Ciągły rozwój

Nieustannie staramy się dostarczać nowe rozwiązania dla naszych Użytkowników, tak aby wymianę walut w naszym kantorze uczynić jeszcze bardziej intuicyjną i prostą. Jeżeli masz pomysły na nowe funkcjonalności, jakie mogłyby znaleźć się w mobilnej aplikacji wymiany walut z przyjemnością je poznamy a Twoje uwagi i sugestie na pewno zostaną uwzględnione podczas doskonalenia produktu.