Pobierz aplikację mobilną

Pobierz aplikację mobilną

Wymień walutę gdziekolwiek jesteś

Nowa aplikacja mobilna zawiera pełen zakres funkcjonalności internetowej wymiany walut. Dzięki temu możesz w pełni korzystać z możliwości wymiany w Liderwalut.pl niezależnie od czasu i miejsca, w którym przebywasz. Kompaktowy i analogiczny układ interfejsu ze stroną internetową kantoru gwarantuje intuicyjną obsługę i błyskawiczną wymianę waluty.

Logowanie odciskiem palca

Dodaliśmy nowy sposób logowania do Panelu Klienta. Logowanie odciskiem palca to szybki, wygodny i bezpieczny sposób na dostęp do aplikacji mobilnej. Logowanie odciskiem palca wymaga posiadania urządzenia wyposażonego w czytnik linii papilarnych. Aby aktywować funkcjonalność po zalogowaniu w Panelu Klienta wybierz zakładkę z Ustawieniami i Sposobem Logowania. Pamiętaj, że nadal możesz logować się za pomocą standardowej metody przy użyciu loginu i hasła.

Aktualne kursy i wykresy walut

Od teraz masz podgląd do zawsze aktualnych kursów i wykresów walut bez konieczności logowania. Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do 15 najpopularniejszych walut oferowanych po atrakcyjnych kursach. Śledź w naszej aplikacji notowania walut i bądź na bieżąco z kursami, gdziekolwiek jesteś.

Gwarancja bezpieczeństwa

Dostęp do aplikacji jest autoryzowany za pomocą szyfrowanego połączenia wykorzystującego certyfikat SSL co gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Dzięki temu możesz również - jako nowy Użytkownik - bezpiecznie zarejestrować się w naszym kantorze. Nowa aplikacja umożliwia szybkie dodawanie i edycję danych oraz ustawień Użytkownika, a także konfigurację rachunków bankowych.

Bezpieczne połączenie internetowe

Szyfrowana baza danych

Uwierzytelnianie aplikacji

Autoryzacja użytkowników

Programy promocyjne

Wpisz kod promocyjny w aplikacji mobilnej i korzystaj z obowiązujących promocji. Niezależnie od miejsca masz bieżący podgląd punktów promocyjnych. Dzięki tej funkcjonalności otrzymujesz możliwość skorzystania z aktualnie obowiązujących programów promocyjnych i zyskujesz na wymianie waluty w naszym kantorze.Udoskonalamy się dla Was

Nasze obecne działania skupiają się na rozwijaniu nowych technologii. Pragniemy, aby nowa aplikacja mobilna Liderwalut.pl była dla Ciebie najprostszym narzędziem zawierania transakcji, a wymiana w naszym kantorze była jeszcze szybsza i łatwiejsza. Jeżeli masz pomysł na nowe rozwiązania lub doskonalenie istniejących funkcjonalności zapraszamy do kontaktu. Z pewnością Twoje uwagi i sugestie zostaną uwzględnione podczas doskonalenia produktu.Alert walutowy

Już nie musisz śledzić kursów i wpatrywać się godzinami w wykresy walut. Wpisz interesujący Ciebie kurs dla danej waluty i czekaj na informację od Nas. Jeżeli podany kurs zostanie osiągnięty wyślemy do Ciebie informację sms oraz widomości na pocztę e-mail. W ten sposób prostym narzędziem ułatwiamy wymianę naszym Klientom! Skorzystaj z darmowego narzędzia alert walutowy i realizuj transakcję po interesującym Cię kursie.