Pobierz aplikację mobilną

Wymień walutę gdziekolwiek jesteś

Nowa aplikacja mobilna zawiera pełen zakres funkcjonalności internetowej wymiany walut. Dzięki temu możesz w pełni korzystać z możliwości wymiany w Liderwalut.pl niezależnie od czasu i miejsca, w którym przebywasz. Kompaktowy i analogiczny układ interfejsu ze stroną internetową kantoru gwarantuje intuicyjną obsługę i błyskawiczną wymianę waluty.

Aktualne kursy walut

Od teraz masz podgląd do zawsze aktualnych kursów bez konieczności logowania. Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do 16 najpopularniejszych walut oferowanych po atrakcyjnych kursach. Śledź w naszej aplikacji notowania walut i bądź na bieżąco z kursami, gdziekolwiek jesteś.

Bezpieczna wymiana

Dostęp do aplikacji jest autoryzowany za pomocą szyfrowanego połączenia wykorzystującego certyfikat SSL co gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Dzięki temu możesz również - jako nowy Użytkownik - bezpiecznie zarejestrować się w naszym kantorze. Nowa aplikacja umożliwia szybkie dodawanie i edycję danych oraz ustawieś Użytkownika, a także konfigurację rachunków bankowych.

Bezpieczne połączenie internetowe

Szyfrowana baza danych

Uwierzytelnianie aplikacji

Autoryzacja użytkowników

Programy promocyjne

W nowej aplikacji otrzymujesz możliwość skorzystania z aktualnie obowiązujących programów promocyjnych i zyskujesz na wymianie waluty w naszym kantorze. Zbieraj punkty promocyjne i wymieniaj walutę po kursie średnim kantoru. Cały czas masz bieżący podgląd do ilości posiadanych Punktów Promocyjnych. Wpisz kod promocyjny w aplikacji mobilnej i korzystaj z obowiązujących promocji wymiany po atrakcyjnych kursach.Udoskonalamy się dla Was

Nasze obecne działania skupiają się na rozwijaniu nowych technologii. Pragniemy aby nowa aplikacja mobilna Liderwalut.pl była dla Ciebie najprostszym narzędziem zawierania transakcji, a wymiana w naszym kantorze była jeszcze szybsza i łatwiejsza. Jeżeli masz pomysł na nowe rozwiązania lub doskonalenie istniejących funkcjonalności zapraszamy do kontaktu. Z pewnością Twoje uwagi i sugestie zostaną uwzględnione podczas doskonalenia produktu.