Pobierz aplikację mobilną

Pobierz aplikację mobilną

Wymień walutę gdziekolwiek jesteś

Nowa aplikacja mobilna zawiera pełen zakres funkcjonalności internetowej wymiany walut. Dzięki temu możesz w pełni korzystać z możliwości wymiany w Liderwalut.pl niezależnie od czasu i miejsca, w którym przebywasz. Kompaktowy i analogiczny układ interfejsu ze stroną internetową kantoru gwarantuje intuicyjną obsługę i błyskawiczną wymianę waluty.

Logowanie odciskiem palca

Dodaliśmy nowy sposób logowania do Panelu Klienta. Logowanie odciskiem palca to szybki, wygodny i bezpieczny sposób na dostęp do aplikacji mobilnej. Logowanie odciskiem palca wymaga posiadania urządzenia wyposażonego w czytnik linii papilarnych. Aby aktywować funkcjonalność po zalogowaniu w Panelu Klienta wybierz zakładkę z Ustawieniami i Sposobem Logowania. Pamiętaj, że nadal możesz logować się za pomocą standardowej metody przy użyciu loginu i hasła.

Aktualne kursy i wykresy walut

Od teraz masz podgląd do zawsze aktualnych kursów i wykresów walut bez konieczności logowania. Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do 15 najpopularniejszych walut oferowanych po atrakcyjnych kursach. Śledź w naszej aplikacji notowania walut i bądź na bieżąco z kursami, gdziekolwiek jesteś.

Gwarancja bezpieczeństwa

Dostęp do aplikacji jest autoryzowany za pomocą szyfrowanego połączenia wykorzystującego certyfikat SSL co gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Dzięki temu możesz również - jako nowy Użytkownik - bezpiecznie zarejestrować się w naszym kantorze. Nowa aplikacja umożliwia szybkie dodawanie i edycję danych oraz ustawień Użytkownika, a także konfigurację rachunków bankowych.

Bezpieczne połączenie internetowe

Szyfrowana baza danych

Uwierzytelnianie aplikacji

Autoryzacja użytkowników

Udoskonalamy się dla Was

Nasze obecne działania skupiają się na rozwijaniu nowych technologii. Pragniemy, aby nowa aplikacja mobilna Liderwalut.pl była dla Ciebie najprostszym narzędziem zawierania transakcji, a wymiana w naszym kantorze była jeszcze szybsza i łatwiejsza. Jeżeli masz pomysł na nowe rozwiązania lub doskonalenie istniejących funkcjonalności zapraszamy do kontaktu. Z pewnością Twoje uwagi i sugestie zostaną uwzględnione podczas doskonalenia produktu.