Jak działa Liderwalut?Zasady działania oraz funkcjonalność kantoru internetowego Liderwalut.pl są bardzo proste. Dzięki temu możesz szybko i bezpiecznie wymienić walutę online. Niezależnie od pory dnia oraz miejsca, w którym się znajdujesz, łatwo zrealizujesz transakcję w kantorze internetowym Liderwalut.pl.

Rejestracja w serwisie zajmie jedynie kilka minut. Aby w pełni wykorzystać możliwości kantoru musisz podać niezbędne dane osobowe oraz numery rachunków bankowych, które będą wykorzystywane podczas zawierania transakcji. Po zakończeniu procesu rejestracji otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności kantoru online, w tym możliwość zawierania transakcji walutowych.

Naszym celem jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa każdej transakcji. Bez wychodzenia z domu możesz kupić, sprzedać lub wymienić online dowolną walutę. Transakcje rozliczane są za pośrednictwem rachunków bankowych co w połączeniu z nowoczesnym system obsługi transakcji gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo twoich środków. Do szyfrowania danych wykorzystujemy certyfikat szyfrujący SSL GeoTrust Inc -lidera protokołów szyfrujących na światowym rynku.

Działamy na zasadzie modelu kantorowego, w którym w pierwszej kolejności określasz parametry wymiany waluty i akceptujesz proponowany kurs, a dopiero w następnym kroku przelewasz do niej środki. Transakcje w kantorze Liderwalut.pl są realizowane bez opłat i prowizji. Jedyny możliwy koszt podczas wymiany waluty to opłata za przelew walutowy zwrotny do banków, w jakich kantor nie posiada rachunków lub banków wymienionych w Tabeli opłat kantoru.

Czas realizacji transakcji trwa kilka minut. Okres ten może się wydłużyć jeżeli transakcja jest realizowana w banku, w którym kantor Liderwalut.pl nie posiada swoich rachunków. W takim przypadku swoje środki możesz otrzymać już następnego dnia roboczego. Transakcje rozliczane są online między 9.00 a 17.00 w dni robocze.

Szybko, wygodnie i bezpiecznie - tak przebiegają transakcje w kantorze internetowym Liderwalut.pl. Zapraszamy do rejestracji i wymiany waluty online w kantorze Liderwalut.pl.