Kantor internetowy Liderwalut.pl

Właścicielem oraz operatorem kantoru internetowego Liderwalut.pl jest firma Cashhome Sp. z o.o. Mamy ponad ćwierć wieku doświadczenia na rynku wymiany walut prowadząc z sukcesem kantory stacjonarne na pomorzu.

Świetnie znamy realia i potrzeby współczesnego rynku. Działania prowadzone w placówkach stacjonarnych, przenieśliśmy do Internetu wychodząc na przeciw informatyzacji oraz światowym trendom w nowoczesnych usługach finansowych.

Kim jest Liderwalut.pl?

Kantor internetowy Liderwalut.pl to nowoczesna platforma wymiany walut online. Dajemy Tobie możliwość bezgotówkowej wymiany walut po bardzo atrakcyjnych kursach, zbliżonych do kursów oferowanych na międzynarodowym rynku transakcji walutowych Forex. Każda Twoja transakcja w e-kantorze Liderwalut.pl to zarobione pieniądze, które zostają w Twoim portfelu.

Idea działania

Intuicyjna obsługa serwisu, brak dodatkowych opłat za korzystanie z kantoru oraz indywidulane podejście do każdego Klienta otwierają nowe perspektywy. Zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do Twoich potrzeb. Wymiana walut online jest teraz tak prosta, jak dokonanie przelewu przez Internet.

Korzyści

Wymieniaj walutę online w naszym kantorze internetowym a otrzymasz zawsze konkurencyjny kurs wymiany, zawsze szybką realizację transakcji, oraz zawsze gwarancję bezpieczeństwa twoich środków. Dostęp do kantoru online umożliwi Tobie zrobienie transakcji w każdym miejscu i czasie, a model kantorowy wymiany pozwoli na zawarcie transakcji wymiany waluty, bez konieczności wcześniejszej wpłaty środków.