Bezpieczna wymiana online

Zaufanie Klientów

Ugruntowana pozycja na rynku

Super Grupa PL zarządza jednym z największych wolumenów transakcji wymiany walut w Polsce. Firma jest finansowana w 100% polskim kapitałem, posiada własne zaplecze informatyczne i inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii.

Forma prawna

Firma jest spółką kapitałową z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowaną w KRS, finansowaną z kapitału własnego.

Kapitał zakładowy

Kapitał zakładowy w wysokości 600.000,00 PLN w całości opłacony, gwarantuje duże bezpieczeństwo wymiany.

Opineo.pl

Ponad 30 tys. pozytywnych opinii zadowolonych Klientów. Kantor kilkukrotnie otrzymał wyróżnienie w prestiżowym zestawieniu Rankingu Kantorów Internetowych w serwisie Opineo.pl

Bezpieczne transakcje

Kantorowy model działalności

Przelewasz do kantoru środki do wymiany. Zatwierdzasz transakcję, a my kilka minut po zawarciu transakcji odsyłamy Tobie przelew.

Wymiana przez rachunki bankowe

Transakcje rozliczane są za pośrednictwem rachunków bankowych. Dzięki temu środki do transakcji cały czas są bezpieczne, gdyż znajdują się na rachunkach bankowych. Wymiana walut online jest tak prosta, jak dokonanie przelewu przez Internet.

Nadzór KNF

Kantor podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Firma Wiarygodna Finansowo

Firma posiada certyfikat potwierdzający brak jakichkolwiek zadłużeń finansowych tworząc solidną i wypłacalną markę na rynku walutowym. Certyfikat przyznawany jest w oparciu o weryfikację w Rejestrze Dłużników BIG, bazy Biura Informacji Kredytowej oraz Systemie Związku Banków Polskich.

Liderwalut.pl certyfikat wiarygodności

GIIF

Kantor jako instytucja zobowiązana składa okresowe raporty do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. Gwarantuje to zapobieganiu wprowadzania do obrotu finansowego wartości majątkowych, które pochodzą z nieujawnionych i nielegalnych źródeł oraz przeciwdziałania finansowania terroryzmowi.

RODO

Firma spełnia wszystkie wymagania przepisów RODO i gwarantuje bezpieczeństwo danych Klientów. Zbierane dane wykorzystywane są wyłącznie do świadczenia usługi wymiany walut lub innych usług świadczonych przez kantor. Dane nie są wykorzystywane ani przetwarzane do celów innych niż wskazanych w polityce prywatności.