Bezpieczna wymiana online

Zaufanie Klientów

Ugruntowana pozycja na rynku

Spółka Cashhome istnieje na rynku od 2011 roku każdego dnia oferując najlepsze na rynku kursy i wspierając swoich Klientów w realizacji transakcji walutowych.

Forma prawna

Firma jest spółką kapitałową z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowaną w KRS, finansowaną z kapitału własnego.

Kapitał zakładowy

Kapitał zakładowy w wysokości 3.700.000,00 PLN w całości opłacony, gwarantuje duże bezpieczeństwo wymiany.

Green Kantor

Właściciel kantoru Liderwalut od ponad ćwierć wieku prowadzi sieć kantorów stacjonarnych w Trójmieście, co daje olbrzymie doświadczenie na rynku wymiany walut. Działania prowadzone w placówkach stacjonarnych zostały przeniesione do kantoru internetowego wychodząc naprzeciw trendom w nowoczesnych usługach finansowych.

Opineo.pl

Ponad 20 tys. pozytywnych opinii zadowolonych Klientów. Kantor kilkukrotnie otrzymał wyróżnienie w prestiżowym zestawieniu Rankingu Kantorów Internetowych w serwisie Opineo.pl

Bezpieczne transakcje

Kantorowy model działalności

Model kantorowy wymiany pozwala na zawarcie transakcji wymiany waluty bez konieczności wcześniejszej wpłaty środków. Kantor nie przetrzymuje i nie korzysta ze środków Klientów do realizacji transakcji.

Wymiana przez rachunki bankowe

Transakcje rozliczane są za pośrednictwem rachunków bankowych. Dzięki temu środki do transakcji cały czas są bezpieczne, gdyż znajdują się na rachunkach bankowych. Wymiana walut online jest tak prosta, jak dokonanie przelewu przez Internet.

Nadzór KNF

Kantor podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Liderwalut.pl - KNF

Firma Wiarygodna Finansowo

Firma posiada certyfikat potwierdzający brak jakichkolwiek zadłużeń finansowych tworząc solidną i wypłacalną markę na rynku walutowym. Certyfikat przyznawany jest w oparciu o weryfikację w Rejestrze Dłużników BIG, bazy Biura Informacji Kredytowej oraz Systemie Związku Banków Polskich.

Certyfikat SSL GeoTrust

Aby zapewnić bezpieczeństwo wymiany online kantor korzysta z szyfrowanego połączenia wykorzystując certyfikat SSL wiodącej na rynku marki GeoTrust. Wszystkie dane wysyłane pomiędzy serwisem a Klientami są szyfrowane.

GIIF

Kantor jako instytucja zobowiązana składa okresowe raporty do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. Gwarantuje to zapobieganiu wprowadzania do obrotu finansowego wartości majątkowych, które pochodzą z nieujawnionych i nielegalnych źródeł oraz przeciwdziałania finansowania terroryzmowi.

RODO

Firma spełnia wszystkie wymagania przepisów RODO i gwarantuje bezpieczeństwo danych Klientów. Zbierane dane wykorzystywane są wyłącznie do świadczenia usługi wymiany walut lub innych usług świadczonych przez kantor. Dane nie są wykorzystywane ani przetwarzane do celów innych niż wskazanych w polityce prywatności.